خانهرویدادها و اخبارآنلاین سفارش بده، حضوری تحویل بگیر

آنلاین سفارش بده، حضوری تحویل بگیر

آنلاین سفارش بده، حضوری تحویل بگیر

در گذشته، روش سفارش غذا چنین بود که افراد، تلفنی سفارش غذا می دانند و بعد می رفتند و غذایی که سفارش داده بودند را از رستوران تحویل می گرفتند. این کار بیشتر برای این اتفاق می افتاد که افراد میهمانی داشتند و با پیش سفارش غذا، می خواستند، اطیمنان حاصل کنند که غذا به موقع برایشان حاضر می شود. روش متداول تر سفارش غذا این بود که با قابلمه می رفتند رستوران و غذایی که می خواستند را می گرفتند و برمی گشتند خانه و سر سفره با خانواده، خاطره ای خوش می ساختند.

با الهام از همین سنت نوستالژیک ما در دلینو امکانی را برای مشتریان فراهم کرده ایم که بتوانند همچون گذشته سفارش غذا را تجربه کنند و غذای محبوب خود را آنلاین از دلینو سفارش بدهند و بعد با مراجعه به رستوران؛ غذایی که سفارش داده اند را تحویل بگیرند.

جالب است که بدانید در بسیاری از شهرهای ایران، هنوز روش رایج سفارش غذا این است که افراد سفارش خود را به رستوران می دهند و بعد می روند، غذایی که سفارش داده اند را از رستوران می گیرند تا از این روش، در وقت خود صرفه جویی کنند و برای تحویل غذا، معطل نمانند.

ما هم سعی کرده ایم با فراهم آوردن امکان «تحویل حضوری» به این نیاز مشتریان دلینو پاسخ بدهیم. روش کار هم بسیار ساده است. اگر مایل هستید که از امکان تحویل حضوری استفاده کنید، اول، رستوران مورد نظر خودتان را انتخاب می کنید و وارد منوی رستوران می شوید. بعد غذای مورد نظر را به سبد خرید خود اضافه می کنید و برای نهایی کردن سفارش و پرداخت آنلاین مراحل را به ترتیب ادامه می دهید. در قسمت «روش تحویل سفارش»، گزینه «تحویل حضوری» را انتخاب می کنید. با انتخاب این گزینه، آدرس رستوران به شما نمایش داده می شود که می توانید از گزینه گوگل و ویز برای مسیریابی رستوران استفاده کنید.

در ادامه اگر کد تخفیف دلینو را دارید، کد خودتان را وارد کنید و با انتخاب روش پرداخت آنلاین، درگاه بانک را مشخص نمایید و روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید. پس از پرداخت مبلغ، به صفحه پی گیری سفارش باز می گردید و زمان آماده سازی غذا به شما نمایش داده می شود. برای اینکه غذای خود را با کیفیت و گرم از رستوران تحویل بگیرید، سفارش خود را به شکلی ثبت کنید که به موقع در محل تحویل غذا حاضر باشید و غذا را تحویل بگیرید. فراموش نکنید که غذا در بسته بندی بیرون بر تحویل شما می شود و امکان استفاده از سالن رستوران در این روش فراهم نیست.

به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله
نویسنده

info@delino.com

نظرات
 • پس کی برای گرگان فعال میشه؟؟؟؟؟

  دی ۲, ۱۳۹۷
  • دوست عزیز سلام،

   این ویژگی با هماهنگی با رستوران فعال میشه، امیدواریم که در شهر گرگان هم به زوردی فعال بشه.

   دی ۳, ۱۳۹۷

پیام بگذارید