خانهرستورانرستوران تهران برگر

رستوران تهران برگر

رستوران تهران برگر

تهران برگر یک فست فود کوچک در خیابان نیاوان است که داخلش مثل خود تهران همیشه شلوغ و آدمها توی صف ایستاده اند آن هم در خیابانی که از هر ده مغازه یکی مشغول برگر فروختن است. تهران برگر آنقدر مشتری دارد که هیچ کدام از مواد اولیه برای فردا باقی نمانند. شاید منتظر ماندن برای آماده شدن دوبل برگر چندان خوشایند نباشد، اما طعم تازه و بی نظیری که می خورید همه سختی !! را از یادتان می برد.

علاقه به داشتن رستوران در خانواده مدیران تهران برگر به صد سال پیش برمی‌گردد. رستوران طریقت لاله‌زار یکی از آن رستوران‌های قدیمی و دوست‌داشتنی است که نسل اندر نسل ارثیه آشپزی عالی را به فرزندان خود هدیه کرده اند و حالا تهران برگر یک طورهایی نوه رستوران طریقت محسوب می شود.

در هر محله ای در تهران که باشید همیشه چندتایی همبرگر فروشی اسم و رسم دار و خوب دور و برتان هست. اما معمولا بعد از مدتی کیفیت این رستوران ها به دلایل نامعلومی افت می کند و خیلی زود معمولی می شوند. وجه تمایز رستوران تهران برگر با دیگر رستوران ها در همین است، که از روز اول و همیشه همینقدر خوب بوده، کیفیتش را حفظ کرده.

در این رستوران گوشت‌ها همگی در همان لحظه سفارش آماده می‌شوند و هیچ غذایی نیست که از قبل آماده‌سازی شده باشد. خیارشور، گوجه‌فرنگی، پیاز، کاهو و خیار همگی محتویات داخل همبرگرهاست که اتفاقا این مورد آخری را مشتری ها خیلی دوست دارند و خیلی ها یاد یاد ساندویچ و همبرگرهای مادرانه می اندازد. نان‌ها در تهران برگر به سبک آمریکایی با کره برشته شده و طعمی عجیب و لذیذ به برگر می‌بخشند. هرچند همین ها کافی ست تا عاشق تهران برگر باشید، اما در صورت تمایل می توانید فلفل هالوپینو، قارچ و پنیر هم در ساندویچ تان داشته باشید..

شکموهایی هم که هیجان برگر دوبل برایشان کافی نیست می توانند همبرگر تریپل و حتی کوآد سفارش دهند و طعم خوشمزه ترین ساختمان چهار طبقه را زیر دندان حس کنید. البته ساندویچ های دیگر مثل مرغ گریل و همینطور ساندویچ میکس هم می توانید سفارش دهید که دست کمی از برگرها ندارند.

خبر خوب اینکه برای چشیدن طعم غذای تهران برگر لازم نیست حتما به رستوران بروید، می توانید غذایتان را تلفنی یا اینترنتی سفارش دهید. فقط اگر برگر را آبدار دوست دارید وقت ثبت سفارش این نکته را قید کنید! برای مشاهده منو و سفارش آنلاین غذا از شعبه های مختلف این رستوران می توانید روی لینک های زیر کلیک کنید.

آدرس شعبه های مختلف رستوران:

تهران برگر ​شعبه نیاوران : نیاوران، سه راه یاسر، پلاک ٢٨١

تهران برگر شعبه دروس : دروس، میدان هدایت، انتهای خیابان هدایت، خ بهیار، پلاک ۱۲

تهران برگر شعبه سعادت آباد: پایین تر از میدان کاج بعد از پل نیایش خ ٢۵ ( قره تپه ای ) پ ١

.

 

به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله
نویسنده

info@delino.com

بدون نظر

پیام بگذارید