خانهرویدادها و اخبارقرعه کشی مسابقه دلینو

قرعه کشی مسابقه دلینو

قرعه کشی مسابقه دلینو

قرعه کشی مسابقه دلینو

۱۶ شهریور شروع مسابقه ی “دلت چی میخواد” دلینو بود. یک بازی ساده و یک جایزه دوست داشتنی. همه چیز خیلی ساده برگزار شد. فضای برج میلاد محل اصلی برگزاری مسابقه بود. شرکت کننده ها به نوبت پشت دستگاه بازی قرار می گرفتند و یک غذا رو به عنوان غذای مورد علاقشون انتخاب می کردند. اونهایی که بیشترین تعداد از غذای مورد علاقشون رو بین سایر غذاها پیدا می کردند بیشترین امتیاز رو می گرفتند. بالاترین امتیاز در هرشب، ۱۰۰ هزار تومان اعتبار خرید در دلینو هدیه می گرفت و تمام کسانی که در بازی شرکت می کردند در قرعه کشی جایزه اصلی شرکت داده می شدند.

جایزه اصلی یک سفر سه روزه برای برنده بود. سفری به هر نقطه از ایران که برنده انتخاب می کرد. البته کاربرانی که آنلاین و از طریق وبسایت بازی کرده بودند هم در این قرعه کشی شرکت داده شدند. کاربرانی که از طریق وبسایت در بازی شرکت می کردند یک کد تخفیف برای سفارش آنلاین غذا هم دریافت می کردند. فرصت پایانی استفاده از این تخفیف ها و اعتبارها برای خرید ۲۴ مهرماه روز جهانی غذا بود.

۲۴ مهرماه فرصت شرکت در قرعه کشی به پایان رسید و قرعه کشی جایزه اصلی با همکاری دوست عزیزمان آقای شجاعی، مجری خوب تلویزیون انجام شد. البته این آخرین فرصت برای شرکت در مسابقه های دلینویی نیست، کمی حوصله کنید که اتفاقات بهتری در راهه.

نوبتی هم باشه، نوبت معرفی برنده است. آقای ربانی که از طریق وبسایت در بازی و قرعه کشی ما شرکت کردند برنده جایزه اصلی شدن. تبریک میگیم بهشون. جای ما رو هم خالی کنین بی زحمت.

به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله
نویسنده

info@delino.com

بدون نظر

پیام بگذارید