خانهرویدادها و اخبارسفارش غذا از دلینو یزد ارومیه بندرعباس قم گرگان

سفارش غذا از دلینو یزد ارومیه بندرعباس قم گرگان

سفارش غذا از دلینو یزد ارومیه بندرعباس قم گرگان

با توجه به گسترش سفارش آنلاین غذا در شهرهای مختلف ایران، دلینو هم در حال حاضر در شهرهای بسیاری سرویس دهی داره که از جمله اونها میتونیم به یزد، ارومیه، بندرعباس، قم و گرگان اشاره کنیم که شما به راحتی میتونید غذاتون رو از سایت دلینو یزد ، دلینو ارومیه، دلینو بندرعباس، دلینو قم و دلینو گرگان سفارش بدید.
ما در شهرهای دیگر نیز همانند شهر تهران لیستی از بهترین رستوران ها رو در اختیار شما قرار دادیم تا شما بتونید به آسانی و با خیال راحت غذای مورد علاقه تون رو از رستوران های قدیمی و یا جدید شهرتون که باهاش کلی خاطره دارید سفارش بدید و بدون دغدغه سفارشتون رو به سرعت دریافت کنید. شما در دلینو میتونید مبلغ سفارش هاتون رو به صورت آنلاین و یه نقدا به هنگام تحویل غذا پرداخت کنید و حتی در صورتی که رستوران قابلیت تحویل حضوری رو داشته باشه، میتونید سفارشتون رو آنلاین ثبت کنید و بعد با مراجعه حضوری به رستوران غذاتون رو دریافت کنید.
دسترسی به منوی کامل بهترین رستوران های شهر شما در دلینو یزد ، ارومیه، بندرعباس، قم و گرگان بهتون کمک میکنه تا بتونید به راحتی غذای مورد علاقه خودتون رو از رستوران مورد نظرتون انتخاب کنید و یا پیش از انتخاب یک رستوران جدید، نظرات سایر کاربران در مورد اون رستوران رو بخونید تا بتونید انتخاب بهتری داشته باشید. اطلاعات کلی درباره یک رستوران، آدرس، ساعات دقیق سفارش گیری، نوع غذا، نحوه ارسال و میانگین زمان ارسال غذا برای هر رستوران رو هم میتونید در پروفایل اون رستوران در دلینو پیدا کنید.

 

دلینو یزد

 

سفارش غذا از دلینو در سایر شهرهای ایران نیز همانند تهران به راحتی و بدون واسطه انجام میشه، سفارش شما در تمامی شهرهایی که دلینو حضور داره بدون واسطه تحویل رستوران میشه، به این صورت که بعد از اتمام مراحل ثبت سفارش از روی سایت دلینو یزد ، ارومیه، بندرعباس، قم و گرگان سفارش شما سریعا و بدون واسطه به آشپزخانه رستوران ارسال میشه تا شما مدت زمان کمتری رو تا دریافت سفارش منتظر باشید. شما همچنین میتونید با دعوت از دوستان خود به سفارش از طریق دلینو، تخفیف های ویژه ای رو برای خودتون و دوستاتون دریافت کنید و برای سفارش های بعدی از اونها استفاده کنید.
شما با استفاده از منوی “دسته های محبوب” در صفحه اصلی سایت، میتونید به راحتی نوع غذای مورد نظرتون رو انتخاب کنید و یا در قسمت “پرسفارش ترین‌ها” لیستی از رستوران هایی که در محله شما محبوب تر هستند رو مشاهده کنید و یا از طریق منوی رستوران های تخفیف دار یا جدید، یک غذای خوشمزه رو انتخاب کنید و پس از سفارش نظرتون رو در مورد اون رستوران و غذایی که سفارش دادید با سایر مشتریان دلینویی در دلینو یزد ، ارومیه، بندرعباس، قم و گرگان به اشتراک بذارین.
دلینو تمامی تلاشش رو انجام میده تا بتونه به زودی در تمامی شهرهای ایران تجربه سفارش آنلاین غذا رو برای تمامی مردم عزیزمون ایجاد کنه تا همه بتونن دسترسی راحت تر و سریعتری به منوی رستوران ها داشته باشند و غذاشون رو در بازه زمانی کوتاه تری دریافت کنن.

به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله
نویسنده

info@delino.com

بدون نظر

پیام بگذارید