خانهرستورانرستوران جو گریل

رستوران جو گریل

رستوران جو گریل

کلکسیونی از غذاهای فست فودی خوب و با کیفیت

رستوران جو گریل، از اون فست فودهایی که می تونه نگاه ما رو نسبت به فست فود عوض کنه. مهارت در آشپزی، وسواس در انتخاب طعم ها و دقت در تزئین غذاها، این رستوران رو در دسته رستوران هایی قرار می ده که نمی شه به راحتی از وسوسه سفارش آنلاین غذا ازش چشم پوشی کرد.
یک نگاه اجمالی به عکس غذاهای این رستوران، و چرخیدن بین پیتزاها، برگرها و حتی آبیموه های طبیعی جو گریل، ممکنه هر کسی رو به سمت این ببره که رژیم غذایی و دغدغه وزن کم کردن رو از یاد ببره و بخواد غذاهای خوشمزه این رستوران رو امتحان کنه.
تنوع پیتزاهای جوگریل زیاده و هرکسی با هر ذائقه ای می تونه یک وعده غذایی کامل رو سفارش بده و اون وعده غذایی رو با پیش غذایی مثل نان سیر و نوشیدنی ای خنکی مثل لیموناد و نعنا همراه کنه. در واقع جو گریل رستورانی که هر کدوم از غذاهاش جذابیت خودش رو داره و عملا شاید کار راحتی نباشه که بگیم، یکی از غذاهاش از باقی غذاها بهتره.
این رستوران با دو شعبه جو گریل شهرک غرب و جو گریل بام لند در دلینو حضور داره و به بخش بزرگی از تهران سرویس می ده و غذا ارسال می کنه. قسمت جذاب غذاهاش هم اینکه خمیر و نون غذاهای جو گریل همونطوری که از اسمش هم برمیاد با آرد جو تهیه می شه.

به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله
نویسنده

info@delino.com

بدون نظر

پیام بگذارید