خانهرستورانرستوران سورپیاز

رستوران سورپیاز

رستوران سورپیاز

رستوران سورپیاز

سورپیاز یه رستوران با غذاهای خونگی خیلی خوشمزه اس که شعارش اینه وقتی سرکار هستین و هوس غذای مامان یا خونه رو دارین ویا از خوردن فست فود خسته شدین، می تونین ازش سفارش بدین. شاید اولین سوالی که با شنیدن اسم این رستوران به ذهن میرسه معنای اون باشه. سورپیاز در زبان کردی به معنای پیاز قرمزه و البته در بوشهر هم  نام یک غذای محلی. البته سورپیاز نامش رو از جز اصلی و همیشگی غذای ایرانی یعنی پیاز گرفته و در حقیقت به معنای راه انداختن سور و سات با پیازه!

سورپیاز پنج ساله که مشغول به کار شده و سه تا شعبه داره؛ شعبه ی اول سال  ۹۱ در خیابان سورنا باز شده، مدیر مجموعه فارغ التحصیل عمرانه ولی آشپزی و درست کردن غذا رو بیشتر از ساختمون سازی دوست داره. این علاقه شخصی به  غذا باعث شده کیفیت و طعم، اولویت همیشگی سورپیاز باشه.سورپیاز طرفدارای پروپاقرص خودش رو داره که به خاطر همین تاکید روی کیفیت این رستوران رو انتخاب میکنن.

منو سورپیاز پر از غذاهای هیجان انگیزه و بین این غذاها کباب تابه ای طرفدار زیادی داره که باعث شده تبدیل به پر فروش ترین غذاشون بشه، البته از حق نگذریم پلو جوجه طعم دار شدشون هم خیلی دلچسبه.

دو سال بعد از فعالیت شعبه سورنا، شعبه ی میرداماد راه اندازی شد و امسال شعبه ی آ اس ب  افتتاح شده که شعبه جدید با داشتن یه سالن خوب و خوش دکوراسیون و با کلی برنامه های هیجان انگیز آدم رو وادار میکنه که سری به اونجا بزنه تا هم از فضای دلنشینش استفاده کنیم و هم با دوستان و خانواده مون بتونیم اوقات خوبی رو سپری کنیم

اگه دوس دارین طعم غذای خوب خونگی رو بچشین می تونین غذاتون رو از شعبه های مختلف این رستوران آنلاین و تلفنی هم سفارش بدین. برای دیدن منو، قیمت و یا سفارش به صفحه رستوران سورپیاز در دلینو سری بزنید.

آدرس شعبه سورنا : عباس آباد، خ سورنا، نبش کوچه نکیسا، پلاک ۱۲۷

آدرس شعبه میرداماد : میرداماد نبش خ دفینه بازار بزرگ میرداماد واحد۶۴

آدرس شعبه ASP : شیخ بهایی جنوبی، برج های ASP، واحد۳۲

.

رستوران سورپیاز

به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله
نویسنده

info@delino.com

بدون نظر

پیام بگذارید