خانهرستورانرستوران کنزو

رستوران کنزو

رستوران کنزو

رستوران ژاپنی کنزو بین طرفداران سوشی و غذاهای ژاپنی انقدر معروفه که کمتر نیازی به معرفی داره. چیزی که شاید کمتر بدونیم اینکه این رستوران لوکس و با کیفیت، امکان سفارش اینترنتی غذا رو هم برای شما فراهم کرده و شما می تونید در وب سایت سفارش آنلاین غذای دلینو، سوشی، ساشمی و مجموعه متنوعی از غذاهای آسیایی رو که سرآشپز ژاپنی کنزو براتون طبخ می کنه، سفارش بدید.

با اینکه اکثر ما ترجیح میدیم که غذامون رو توی محیط جالب و آرمش بخش کنزو بخوریم و آشپزهای ماهر کنزو جلوی خودمون غذا رو درست کنن، اما گاهی هم پیش میاد که به هر دلیلی نمیتونیم بریم اونجا و حسابی هوس غذای دریایی کردیم، این جور وقتهاست که اهمیت سفارش آنلاین غذا رو درک می کنیم.

رستوران کنزو دو شعبه در ونک (خدامی) و خیابان فرشته داره که هر دو سرویس بیرون بر و امکان ارسال غذا با پیک رو دارن و غذایی که براتون ارسال می کنن با همون کیفیت و تازگی غذای رستوران به دستتون می رسه.

ما برای اون دسته از افرادی که غذای دریایی دوست ندارن، اما دنبال تجربه طعم غذای شرقی هستن و دوست دارن غذای بین المللی رو تجربه کنن، پیشنهاد می کنیم، منوی رستوارن کنزو در دلینو رو ببینن و غذاهایی مثل فوتوماکی رول که با میگو سوخاری درست شده یا گارلیک استیک که فوق العاده لذیذ و خوش طعم است رو تجربه کنن.

به اشتراک گذاشتن با :
برچسب ها
امتیاز به این مقاله
نویسنده

info@delino.com

بدون نظر

پیام بگذارید