خانهرستورانرستوران گیاهی خانه هنرمندان

رستوران گیاهی خانه هنرمندان

رستوران گیاهی خانه هنرمندان

تاحالا چیزی درباره چلوکباب چنجه گیاهی یا کباب ترکی گیاهی شنیدید؟ ما هم نشنیده بودیم، تا وقتی که رستوران گیاهی خانه هنرمندان ایران رو به دلینو اضافه کردیم. هیجان تجربه غذاهای گیاهی این رستوران رو از دست ندید.

رستوران خانه هنرمندان یک رستوران گیاهیه که در یکی از مهم ترین مراکز فرهنگی و هنری شهر، یعنی باغ زیبای خانه هنرمندان قرار داره و تمام غذاهاش حتی انواع کباب و خورشت ایرانی، پیتزا و لازانیا و …. هم به صورت گیاهی تهیه میشه.

شاید براتون سوال پیش بیاد چجوری خورشت هایی مثل قرمه سبزی که توش گوشت داره یا کباب رو به صورت گیاهی طبخ میکنن، چیزی که به عنوان گوشت در خورشت های این رستوران استفاده میشه، پنیریه به نام توفو که از شیر سویا گرفته شده و خواص خیلی زیادی از جمله پروتئین، مقدار زیادی آهن، کلسیم، مواد معدنی و همچنین خاصیت ضد سرطانی داره که با انواع ادویه های مختلف، مزه گوشت رو میگیره. کباب های این رستوران هم از انواع غلات تهیه میشه.

کافه رستوران خانه هنرمندان علاوه بر این که برای گیاه خوارها بسیار مناسبه، با بهره گیری از آشپزهای با تجربه و ترکیب صحیح و متناسب غلات، حبوباب، سبزیجات، لبنیات و ادویه هایی که ارزش غذایی بالایی دارن، میتونه برای اونایی که رژیم گیاه خواری هم ندارن، جذاب و جالب باشه.

علاوه بر این، شما میتونید همونجا انواع محصولات گیاهی مورد نظرتون مثل پنیر توفو که در موردش توضیح دادیم و یا حتی کتاب هایی که توش درباره گیاهخواری و موضوعات مرتبطش صحبت شده رو تهیه کنید.

برای شروع بد نیست به صفحه رستوران گیاهی خانه هنرمندان ایران در دلینو برید و اگر به محل شما سرویس می داد، چلوکباب چنجه گیاهی یا کباب ترکی گیاهی این رستوران رو امتحان کنید.

به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله
نویسنده

info@delino.com

بدون نظر

پیام بگذارید