خانهمطالب عمومیسفارش کله پاچه از مالزی

سفارش کله پاچه از مالزی

سفارش کله پاچه از مالزی

مونا عادل، کارشناس امور مشتریان

توی سال هایی که دارم در امور مشتریان کار میکنم. مورد مشابه ای مثل این رو تجربه نکرده بودم. اینکه یکی بخواد از مالزی سفارش آنلاین کله پاچه بده، اونم از یک کله پزی در تهران.

ماجرا از اونجایی شروع شد که تلفن امور مشتریان دلینو زنگ خورد و من دکمه پاسخگویی رو زدم. فکر کردم مشتری میخواد راجع به سفارشش سوالی رو بپرسه، اما کسی که تماس گرفته بود، سوالی بابت سفارشش نداشت. اون می خواست از مالزی کله پاچه سفارش بده و اطمینان داشته باشه که سفارشش صبح فردا برای خانوادش در تهران ارسال بشه. بله مشتری خوش قلب ما می خواست صبحانه سفارش بده و پدر و مادرش رو سورپرایز کنه.

از اینکه با یک جستجوی ساده به دلینو رسیده بود، خوشحال شدم و خواستم هرطور که هست کمکش کنم. با توجه به اینکه اون چندین سال از ایران دور بود، آشنایی زیادی با رستوران ها و کیفیتشون نداشت و می خواست که بهترین پیشنهاد رو بهش بدیم.

اسمش پریسا بود و گفت پدر و مادرم عاشق کله پاچه هستن و من میخوام برای روز پنج شنبه که کل خانواده دور هم جمع هستن براشون کله پاچه سفارش بدم و اصلا نمیخوام یک ریال هم پرداخت کنن. ضمن اینکه میخوام هم کیفیت خوبی داشته باشد  و هم راس ساعتی که میخوام براشان ارسال بشه.

من هم رستوران اجاق رو که از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب کله پاچه، انواع آش، حلیم و عدسی برای کل تهران سرویس می ده رو معرفی کردم و گفتم که میتونه از داخل سایت، شعبه ای از رستوران اجاق که نزدیک ترین فاصله رو داره، انتخاب کنه.

در مدتی که پریسا داشت از طریق صرافی مبلغ رو برای رستوران پرداخت می کرد من هم با رستوران تماس گرفتم و از حساسیت سفارش برای ارسال به موقع و با کیفیت بودن سفارش گفتم و سعی کردم در تمام مسیر سفارش آنلاین صبحانه کنار پریسا باشم.

رستوران اجاق هم مثل همیشه سفارش رو گرم و به موقع به دست خانواده پریسا رسوند و بعد با توجه به بازخوردی که پریسا به ما داد، خانوادش خیلی غافلگیر شده بودن و لذت زیادی هم از کله پاچه اجاق برده بودن.

به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله
نویسنده

info@delino.com

نظرات
  • مطالبتون عالی هستند . مرسی تیم دلینو

    مهر ۲۳, ۱۳۹۷

پیام بگذارید