خانهرویدادها و اخباربیلبورد‌ دلینو

بیلبورد‌ دلینو

بیلبورد‌ دلینو

خیلی از اونهایی که در شبکه های اجتماعی اخبار و جشنواره های دلینو را دنیال می کنند درباره ” ماجرای دلت چی میخواد؟ و بیلبورد دلینو ” ازمون سوال پرسیدن؛ و همین بهانه ای شد تا در این پست خیلی مختصر بازی “دلت چی میخواد” رو براتون توضیح بدیم.

اگر در هفته گذشته از نقاط پر رفت و آمد شهر عبور کرده باشید، احتمالا بیلبوردهای “دلت چی میخواد” دلینو رو دیدید. البته داستان تابلوهای نارنجی این روزهای تهران با بیلبوردهایی که هر روز می بینید کمی متفاوت است. بیلبورد دلینو بخشی از معرفی یک بازی و مسابقه آنلاینه که در محوطه برج میلاد اجرا میشه و مرحله اولش از ۱۵ شهریور شروع شده و مرحله دومش تا ۲۴ مهرماه یعنی روز جهانی غذا ادامه خواهد داشت. نفر اول مسابقه یک سفر سه روزه و سه نفره به هرکجای ایران که دلش بخواد می‌بره، اما بقیه شرکت کننده ها هم دست خالی زمین بازی رو ترک نمیکنن، هر شرکت کننده یک بن خرید بت تخفیف ۲۰ درصدی نامحدود میگیره که تا همون ۲۴ام مهر فرصت داره ازش استفاده کنه.

چه بیلبورد دلینو رو دیده باشید و چه ندیده باشید، اگر فرصت رفتن به برج میلاد رو ندارید، می تونید به صفحه بازی دلت چی می خواد برید و خیلی راحت شانستون رو امتحان کنید. فقط دقت کنید که کدهای شرکت در مسابقه متحصر به فرد هستند و هر نفر یک کد میگیره و بن تخفیف سفارش غذای شما در واقع کدی هست که بعد از انجام بازی میگیرید. اونهایی که از این کد برای ثبت سفارش استفاده می کنند در مسابقه اصلی که سفر سه روزه هست شرکت داده میشن.

برای شرکت در مسابقه اینجا کلیک کنید، شرایط و قوانین مسابقه را که خیلی هم راحت است مطالعه کنید و در مسابقه شرکت کنید.

مراحل بعدی این بازی به زودی آغاز و اخبار و توضیحات آن در وبلاگ و شبکه های اجتماعی منتشر میشه، پس منتظر رویدادهای هیجان انگیز دلینو باشید.

 

 

به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله
نویسنده

info@delino.com

بدون نظر

پیام بگذارید